IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Zaloguj  

Share | 

Gintama

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Minimus

Liczba postów : 52
Registration date : 22/11/2007

PisanieTemat: Gintama   Sro Mar 26, 2008 12:43 am

A co mi tam, skopiuję swoją reckę z innego forum xD.

Gdzie tu sens? Gdzie tu logika? To pierwsze pytania nasuwające się podczas oglądania Gintamy. Jak się pewnie domyślacie, jest to komedia. Ale zacznijmy od początku. Dwadzieścia lat temu na ziemię przybyli kosmici(nie, nie tacy zieloni z akwarium na głowie xD) i zakazali walk na miecze. W sumie nie wiadomo dlaczego, ale jakby nie ten zakaz nie byłoby nic dziwnego w samuraju zwanym Sakata Gintoki, który nawet po wprowadzeniu zakazu, posługuje się mieczem ^^ . Mimo tego, że jest już dorosły, nadal czyta Jump'a (tez bym czytał jakby wychodził w Polsce xD). Cierpi na brak kasy. Aby trochę zarobić, założył firmę(no niech będzie, nazwę to tak xd) wynajmującą najemników(takich którzy zrobią wszystko, byle płacili xD). Może "wynajmującą" to złe słowo, gdyż pracują w niej tylko trzy osoby i wszystkie są najemnikami ^^ . Oprócz głównego bohatera pracują w niej także:
Kagura - piękna kobieta, jeździ na puszystym piesku ^^ . Lecz nie dajmy się nabrać na jej piękny spokojny wygląd - w środku to nigdy nie najedzona sadyska xD.
Shin - ostatni z trójki. Panicznie boi się swojej starszej siostry.
Anime przedstawia nam najdziwniejsze historie tej tróki oraz innych postaci ^^ .

Kilka słów od recenzatora xD
Jestem dopiero po 6 epach, a już stawiam je na równi z FMA i Bleach'em. Jak to oglądam to leżę na podłodze i ze śmiechu łapie mnie skurcz brzucha xD.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Gintama
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1