IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Zaloguj  

Share | 

Uwaga shit!!!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Anarchy Maniek

Liczba postów : 79
Registration date : 14/11/2007

PisanieTemat: Uwaga shit!!!   Czw Sty 17, 2008 8:33 pm

Ostatnimi czasami z Kraju Kwitnącej wiśni zaczęły wypływać jakieś śmierdzące śledzie.... Owa nie strawność jest spowodowana nędznym lub wręcz tragicznym poziomem nowych tytułów anime np:

Bleach to co zrobili z tym tytułem daleko odbiega od oryginału a powtarzające się z uporem maniaka filery dobijają i tak już ledwie żywy tytuł.

Naruto : jak na razie szajs na pełnych obrotach gdyby zabrać Orochimaru ten tytuł wylądował by w schronisku dla bezdomnych.

D.Gray Man - majstersztyk badziewia nie ma tam nic co za ciekawi widza który ma co najmniej 80 IQ

Shakugan no Shana - obie części są tak niesamowicie płytkie i przewidywalne że poraża mnie już rozmach tego typu pozycji które są tworzone z myślą dla ludu tyle że ten lud pochodzi z ery paleolitu.....

Czy naprawdę japońscy twórcy anime zamiast szarych komórek posiadali tylko jeny.... no cóż jak tak będzie dalej to trzasnę drzwiami, splunę i wyjdę po chamstwa nie zniosę geek
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.animemanasati.fora.pl
Qashqai

Liczba postów : 48
Registration date : 13/11/2007

PisanieTemat: Re: Uwaga shit!!!   Czw Sty 17, 2008 8:52 pm

Masz rację. Bleach i Naruto Shippuuden wspinają się na wyżyny beznadziejności, D-Gray Man nie lepiej. Przez parę ostatnich miesięcy nie ściągnęłam żadnej naprawdę fajnej serii... (pomijając Gintamę, ale obejrzałam na razie paręnaście epów, więc patrząc na kolejne parędziesiąt to nie mam co oceniać Razz).
Chociaż wczoraj ściągnęłam pierwszy odcinek jakiegoś anime, "Spice and Wolf" czy coś Very Happy. Obejrzawszy jeden odcinek stwierdzam, że nawet mi się podoba XD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://animes.nmj.pl
Sledziu_w

Liczba postów : 36
Registration date : 23/12/2007

PisanieTemat: Re: Uwaga shit!!!   Czw Sty 17, 2008 10:16 pm

Ej ! Co wy macie do śledzi ?? Cool
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://animeraw.my-goo.com/
dred
Moderator

Liczba postów : 61
Registration date : 20/10/2007

PisanieTemat: Re: Uwaga shit!!!   Czw Sty 17, 2008 11:56 pm

W zupełności zgadzam się z Mańkiem. Smile Bleacha JUŻ nie oglądam, Naruto doglądnąłem do 50 epa i mi się znudził.
A ostatnio wyszedł bardzo miły dla oka śledź. Yattaman REMAKE. Fajnie zrobili pierwszy odcinek, czekam na napisy, bo nic nie mogę skumać. Wink

Admin

Liczba postów : 204
Registration date : 19/10/2007

PisanieTemat: Re: Uwaga shit!!!   Pią Sty 18, 2008 12:18 am

Ja z takich nowszych pozycji to widziałem jedynie Death note (wspaniałość mniam Very Happy), Darker Than Black (na razie tylko 4 epy, ale już widzę, że fabuła średnio wyszukana, a kreska, jak z animacji we flashu czego nie cierpię) oraz .hack//roots (na razie 8 epów, ale fabuła nawet niezła, a kreska... no jak to w tych najnowszych produkcjach, ale nie jest aż tak źle jak w Darker Than Black. A może ja tak narzekam, bo mam za dobrą jakość xD). Jeśli chodzi o Naruto, to obejrzałem wszystkie epy (z fillerami) i to "budowanie nastroju" przed walką jest grubo przesadzone. Jak dla mnie Naruciak powinien się skończyć na 80 odcinku i zostać z kondensowany do 40. Wtedy jego pozycja na liście moich ulubionych animców napewno by wzrosła. O shippuudenie już nie wspominam, bo jego tyczy się to samo. W Bleachu jestem na 70 epie i jest bardzo fajny i bez niepotrzebnych przedłużeń. Generalnie podsumowując mimo wszystko wolę starsze tytuły, tak jak Cowboy Bebop, którym się ostatnio strasznie podniecam Razz, czy chociażby Slayers, ale nie pogardzę też Dokuro-chan. Dałem tu najbardziej skrajne przypadki, bo chyba za długo się rozpisałem Razz.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://animeraw.my-goo.com
dred
Moderator

Liczba postów : 61
Registration date : 20/10/2007

PisanieTemat: Re: Uwaga shit!!!   Pią Sty 18, 2008 10:58 am

Do siedemdziesiątego epa w Bleachu wszystko jest git, potem to już gorzej. Razz Naruto to przede wszystkim maga, anime się nie umywa. Wydaję mi się, żę robią Shippudena, bo tytuł "ma markę" i się "dobrze sprzedaje". ;] Ja obecie gustuję podebniej jak Toczuś. ;] Slayers, Gigi, Yattaman, Sailor Moon, Kapitan Tsubasa i dużo jeszcze wymieniać. Razz I oczywiście ubustwiam Gilgamesha, Lovę Hinę i produkcję pań z CLAMP. Smile I po raz setny ja siępytam: czy ktoś wie, czy zrobiono anime na podstawie mangi WISH?? Oczywiście autorstwa tych lasek na C. ;]

Liczba postów : 36
Registration date : 23/12/2007

PisanieTemat: Re: Uwaga shit!!!   Pią Sty 18, 2008 1:09 pm

Ja też wolę starsze tytuły: Slayers, Love Hina, Cowboy Beebop... co się tyczy masówek tylu Bleach czy Naruto... nie są złe ale co za dużo to niezdrowo... pamiętam jak w jakimś odcinku Naruto [ jednym z nielicznych obejrzanych przeze mnie w całości] naparzali się we mgle na jakimś moście... po 10 minucie dialogu pomiędzy przeciwnikami [płaskim jak cholera] poszedłem se zrobić jakieś papu. Wracam a oni dalej gadają...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://animeraw.my-goo.com/
Tochers
Admin

Liczba postów : 204
Registration date : 19/10/2007

PisanieTemat: Re: Uwaga shit!!!   Pią Sty 18, 2008 3:01 pm

No nieźle naciągane to jest. Ja pamiętam, że walka na moście z Zabuzą była gdzieś w 18 epku, a w mandze byłą w 4 tomie Shocked. A właśnie ap ropo mangi, to właśnie sobie kupiłem 3 i 4 tomik GTO Very Happy. Zamierzam najpierw przeczytać mangę (co prawda na papierze jak ze sraj taśmy, ale trudno ;p), a potem porównać z anime. BTW wie ktoś ile epów wyszło na DVD?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://animeraw.my-goo.com
Qashqai

Liczba postów : 48
Registration date : 13/11/2007

PisanieTemat: Re: Uwaga shit!!!   Pią Sty 18, 2008 4:12 pm

@dred, co do Bleacha, to dlaczego do 70 jest git? ;> pomijając filery, to połowa serii Arrancar była ładnie zrobiona (że ciekawa to wiadomo Razz nie to co Hueco Mundo)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://animes.nmj.pl
dusia

Liczba postów : 69
Registration date : 10/11/2007

PisanieTemat: Re: Uwaga shit!!!   Pią Sty 18, 2008 7:28 pm

To może teraz wypowiem się ja. Zbyt wielu anime to ja nie oglądałam (wolny transfer, gnębiąca szkółka, itp), ale już mogę wyrazić swoją opinię.
Historie typu Pokemon, sięgające (o ile się nie mylę) ponad 250 epizodów i inspirujące do tworzenia dziesiątek filmów kinowych to spora przesada.
Podobnie jak produkcje cyberpunkowego typu. Nie mówię tu o wszystkich tego rodzaju anime, ponieważ (przeważnie) zdarzają się jakieś perełki, ale ogólnie to shit Mad
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.anime-koda.yoyo.pl
Anarchy Maniek

PisanieTemat: Re: Uwaga shit!!!   Pią Sty 18, 2008 7:53 pm

Tochers napisał:
No nieźle naciągane to jest. Ja pamiętam, że walka na moście z Zabuzą była gdzieś w 18 epku, a w mandze byłą w 4 tomie Shocked. A właśnie ap ropo mangi, to właśnie sobie kupiłem 3 i 4 tomik GTO Very Happy.

Chyba wychodzi po 5 epizodów na 1 DVD co do samego GTO mam 19 tomików więc muszę przyznać że nawet jak czytałem tą mangę już x razy xD to nigdy mi sie nie znudziła anime natomiast jest na niższym poziomie ale i ta pozycja ma swoje zalety Smile

Jedyny tasiemiec jaki wyrwał mi serce opętał umysł i zeżarł wszystkie komórki mózgowe odpowiedzialne za percepcje jest to demonicznie brzmiący tytuł anime One Piece lol! Aye!!!
Powrót do góry Go down
Anarchy Maniek

PisanieTemat: Re: Uwaga shit!!!   Sob Mar 08, 2008 9:44 am

Tengen Toppa Gurren Lagann

Miało to być niby ciekawe anime o botach i pompatycznej przyszłości a jak się okazało w moim subiektywnym odczuciu dawno takiego gó*** nie widziałem za przeproszeniem.
Sama fabuła jest tak tragiczna że o mało nie wpadłem w histerię. Wszystko układało się tak niezwykle liniowo że rzadko co potrafiło mnie zaskoczyć tzn wczorajsi wrogowie w obliczu niebezpieczeństwa jednoczą się ( to nie było wcale odkrywcze).
Z komedią romantyczną ta seria nie ma nic wspólnego a humor jest na poziomie pijaczka spod z sklepu. Aha Tengen jest przedstawiona jako arcyciekawa parodia tyle że po tej serii nie było mi wcale do śmiechu a raczej byłem chole*** wkurzony że straciłem czas na coś mniej niż istotnego ponieważ do samego końca jak oglądałem zbierało mi się na wymio**.
A tu o dziwo końcóweczka przeszła moje najśmielsze wyobrażenia o głupocie autorów tej serii co zaowocowało pełnym znienawidzeniem tej serii oj już dawno żadne anime tak mnie nie zrównało z ziemią jak Tengen Kupa. Evil or Very Mad

Wystrzegajcie się jak diabła, albo jak się z tym zetkniecie nie wachajcie się i dziabnijcie się jakimś nożem albo żyletką na pewno poczujecie mniej bólu niż przy oglądaniu tego anime Exclamation
Powrót do góry Go down
Skipek

Liczba postów : 86
Registration date : 08/12/2007

PisanieTemat: Re: Uwaga shit!!!   Pią Mar 21, 2008 9:43 pm

Ogladam jak lecibo nie mam swojego typu i mi sie podoba wiekszosc anime, ale jak narazie to nie wytrzymalem calej serii Shinigami no Ballad. Jakie to jest nudne g...., jak zasnalem na 3 odc to juz skonczylem z tym tytulem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Uwaga shit!!!   

Powrót do góry Go down

Uwaga shit!!!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1